Eesti asus kohtumist 56. minutil juhtima, kui vahetusmehed Rauno Sappinen ja Albert Prosa kasutasid ära Rootsi kaitsjate prohmaka. Sappinen lõikas rootslaste kehva söödu vahelt ning lükkas palli Prosale, kes saatis selle külmavereliselt väravasse.

Pärast avaväravat hakkas mängu domineerima Rootsi ning 69. minutil jõudsidki vastased sihile - karistusalasse tsenderdatud pallile jõudis esimesena jaole Mikael Ishak, kes suunas nahkkera meie puurivahi Pavel Londaku nina alt väravasse.

Kohtumise eelviimasel minutil käis pall veel ka Eesti koondise latis, kuid rohkem väravaid enam ei löödud. Avapoolajal oli väravale väga lähedal ka Sander Puri, kui rootslaste puurilukk hüppas nurgalöögi ajal pallist mööda. Kaitsjad suutsid selle olukorra päästa, tõrjudes Puri pealelöögi enne, kui pall oleks väravajoone ületanud.

Mõlemad meeskonnad mängisid täna sisuliselt B-koosseisuga, sest tegemist ei olnud ametliku maavõistluste päevaga. Eesti koondises tegid debüütmängu Mattias Käit ja Hindrek Ojamaa.

Eesti tänane koosseis: Pavel Londak, Taijo Teniste (46. Markus Jürgenson), Nikita Baranov, Karol Mets, Artur Pikk, Ilja Antonov (75. Vladimir Avilov), Andreas Raudsepp, Maksim Gussev (77. Hindrek Ojamaa), Sander Puri (46. Andre Frolov), Mattias Käit (46. Rauno Sappinen), Igor Subbotin (46. Albert Prosa).

Rootsi algkoosseis: Karl-Johan Johnsson, Anton Tinnerholm, Sebastian Holmén, Emil Bergström, Adam Lundqvist, Marcus Rohdén, Alexander Fransson, Gustav Svensson, Viktor Claesson, Emir Kujovic ja Christoffer Nyman.

Mullu 4. septembril kaotas Eesti mäletatavasti Stockholmis Rootsile kahest Zlatan Ibrahimovici väravast 0:2. PSG ründestaari Abu Dhabis ei ole.