Venelaste võiduvärava lõi 57. minutil Šota Bibilov.  81. minutil oli Eesti koondislasel Artjom Artjuninil hea võimalus viigistamiseks, aga vastaste väravavaht oli tasemel. Ka Eesti ridades paistis mitmel puhul silma väravavaht Mait Toom, teatab Eesti Jalgpalli Liit.

Mängu parimateks valiti Nikita Tšitšerin ja Mikk Reintam.

Esimeses voorus kaotas Eesti Türkmenistanile 0:1, Venemaa aga võitis Kasahstani samuti 1:0. Tänases teise vooru avamängus alistas Kasahstan Türkmenistani 3:1.

Eesti tänane koosseis: 1-Mait Toom, 2-Andrei Veis, 13-Mikk Reintam, 5-Artjom Artjunin, 17-Kaspar Kaldoja (62. 7-Kaarel Torop), 18-Reio Laabus (71. 4-Aleksei Jahhimovitš), 10-Maksim Paponov (46. 6-Sander Sinilaid), 14-Elvis Liivamägi (62. 15-Martin Tšegodajev), 16-Maksim Podholjuzin, 19-Martin Kase (62. 11-Joel Indermitte), 20-Albert Taar.
Varus: 12-Mart-Mattis Niinepuu, 4-Aleksei Jahhimovitš, 7-Kaarel Torop, 11-Joel Indermitte, 6-Sander Sinilaid, 15-Martin Tšegodajev.