Tabelis kolmandat kohta hoidev KuPS jäi koduväljakul 17. minutil kaotusseisu ning jõudis viigiväravani juba neli minutit hiljem. Purje värav tegi 56. minutil skooriks 2:1. HJK võiduvärava lõi alles kolmandal üleminutil egiptlane Amr Gamal. 84. minutil ei realiseerinud HJK brasiillane Joao Klauss De Mello penaltit.

Mihkel Aksalu seisis 90 minutit väravas, kui tema koduklubi SJK kaotas 1:3 Honkale. Kodumeeskond Honka läks juhtima juba 4. minutil ning SJK viigistas 13. minutil. 18. minutil jäi SJK platsile kümnekesi ja kaks minutit hiljem realiseeris Honka mängija penalti. Lõppskoor vormistati 76. minutil.

Täismängu tegi ka teine Eesti väravavaht Marko Meerits, kes aitas VPS-i 4:1 võile Mariehamni üle. VPS-i kaitsja Hindrek Ojamaa võeti pingile puhkama 69. minutil.