Eestis asus kohtumist juhtima 53. minutil, kui Henri Anier realiseeris Sergei Mošnikovi söödu ilusa löögiga esimese posti äärde. Anieri jaoks oli tegemist koondisekarjääri kümnenda tabamusega.

Pikalt Eesti siiski eduseisu nautida ei saanud ning 64. minutil viigistas Emile Ounei seisu. Videokorduse põhjal oli eestlaste kaitseliini taha tormanud Ounei küll suluseisus, kuid värav loeti siiski ära.

Kaks Eesti koondise tabamust jäid aga suluseisu tõttu lugemata. Kohtumise alguses sahistas väravavõrku Rauno Sappinenin ning matši lõpus Joonas Tamm.

Eesti koondise koosseis: Andreas Vaikla, Hindrek Ojamaa (75. Karl Mööl), Sören Kaldma, Madis Vihmann, Deniss Tjapkin (68. Joonas Tamm), Trevor Elhi (75. Joseph Saliste), Marek Kaljumäe (74. Mihkel Ainsalu), Sergei Mošnikov (kapten), Mark Oliver Roosnupp (80. Frank Liivak), Henri Anier, Rauno Sappinen (46. Martin Miller).

Enne mängu:

Okeaania turneel 2:0 Fidži ning 1:0 Vanuatu alistanud Eestit ootab täna ees senisest kõige raskem vastane ning eeldatavalt mängib Uus-Kaledoonia ka nimetatud kolmest kõige euroopalikumat jalgpalli.

Eesti koondise algkoosseis: 1. Andreas Vaikla, Hindrek Ojamaa, Deniss Tjapkin, Madis Vihmann, Sören Kaldma, Trevor Elhi, Marek Kaljumäe, Sergei Mošnikov, Henri Anier, Rauno Sappinen, Mark Oliver Roosnupp.

Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 8.00. Delfi hoiab lugejaid sündmustega kursis.