Meerits seisis terve kohtumise kodupubliku ees mänginud Vaasa väravas. Jürgenson sekkus mängu vahetusest 87. minutil, saates pingile puhkama endise Flora poolkaitsja Juha Hakola. Purje mängis KuPS-i ründes kõik 90 minutit, kuid jalga valgeks ei saanud.

VPS asus juhtima 59. minutil, KuPS-i vastuväravad tulid 77., 81. ja 83. minutil.

27 mängu järel juhib liigatabelit 61 punktiga HJK, KuPS on 43 silmaga teine ja VPS 34 punktiga seitsmes.

Mihkel Aksalu tegi nullimängu, kui tema klubi SJK alistas võõrsil 3:0 Rovaniemi. Väravad löödi 9. 84. ja 92. minutil. SJK on tabelis 41 punktiga viies, Rovaniemi 31 silmaga üheksas.

Soome liiga hooaja lõpuni jääb kuus kohtumist. Medalitele ja Euroopa liiga kohtadele käib veel tihe rebimine.