Tšehhid suutsid kanadalastega sammu pidada teise kolmandiku lõpuni, mil Sean Couturier 38. minutil NHL-i ässad 3:2 juhtima viis. Viimasel perioodil viskasid kanadalased kümne minutiga veel kaks väravat ning juhtisid Sidney Crosby tabamuse järel juba 5:2. Ühe värava suutsid tšehhid 58. minutil tagasi visata, kuid mitte enamat.

Kanada jätkab A-grupis ainsana täisedu kolme võiduga (9 punkti), Tšehhi on 4 punktiga neljas.

B-alagrupis kirjutas Soome tabelisse teise võidu, kui sai suurelt 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) jagu Norrast. Joonas Kemppainen viskas kaks väravat. Käe said veel valgeks Jussi Jokinen, Jyrki Jokipakka ja Esa Lindell.

Soomel on koos 6 punkti, millega asutakse USA (9) ja Venemaa (6) järel kolmandal kohal. Norra on kaotanud kõik kolm kohtumist ning on viimane.