Põhja-Ameerika noortemeeskond alistas Torontos üllatavalt kindlalt, 4:1 soomlased. Võitjate kaks esimest väravat viskasid vastavalt esimese ja teise kolmandiku alguses ameeriklased Jack Eichel ja Johnny Gaudreau. Teise perioodi lõpuks tegid seisuks juba 4:0 kanadalased Jonathan Drouin ja Nathan MacKinnon.

Soomlaste auvärav sündis viis minutit enne kohtumise lõppu, kui täpne oli Valtteri Filppula. Söödupunkti said kirja nii Jussi Jokinen kui Leo Komarov.

Päeva esimeses mängus oli Rootsi 2:1 parem turniiri ühest favoriidist Venemaast. Võitjate mõlemad väravad sündisid teisel kolmandikul, autoriteks Gabriel Landeskog ja Victor Hedman. Venelaste värava viskas mängu viimasel minutil Aleksander Ovetškin.

Eeloleval ööl on A-alagrupi teises voorus vastamisi Tšehhi ja Euroopa meeskond ning Kanada ja USA. Avavoorust on võit kirjas Kanadal ja Euroopal.