Eesti tuli kahel korral kaotuseisust välja, kui Rootsi madalamas liigas mängiv Aleksei Sibirtsev seisuks vastavalt 1:1 ja 2:2 tegi. Narvast pärit 25-aastane mängumees viskas ka kolmanda Eesti koondise värava, vähendades kaks minutit enne kohtumise lõppu vahe üheväravaliseks, 3:4.

Mängu eelviimasel minutil õnnestus Poolal saata litter aga tühja võrku, kuna Eesti oli väravavahi asendanud kuuenda väljakumängijaga. Lõppseis niisiis 3:5.

Eestil on jätkuvalt võiduarve avamata. Kaotatud on nii Hollandile, Ukrainale, Rumeeniale kui Poolale.

Laupäeval seisab Eestil ees viimane ja ühtlasi otsustav mäng, sest vastamisi minnakse Leeduga. Leedukad on kaotanud kõik senised 3 kohtumist, täna mängitakse Rumeeniaga. Seejuures väravate vahe on neil peale kolme mängu 3:17 (Eestil peale nelja mängu 11:24).