Avakolmandikul saavutas Kalev-Välk Juri Golovkini väravast minimaalse paremuse. Teise kolmandiku avaminutitel viisid Karl Virta ja Kristjan Lorenz hoopis Pantrid juhtima, kuid Kalev-Välgu poolelt vastasid Vassili Titarenko, Maksim Semjonov ja Sergei Sokolov. Viimasel kolmandikul viskas Titarenko veel teisegi värava ja vormistas lõppseisuks 5:2.

Tartu Kalev-Välgul tõrjus Aleksandr Kolosov 6 ning Anatoli Dubkov 20 pealeviset. HC Panteri jaapanlasest väravavaht Shoya Suzuki tegi koguni 61 tõrjet.

Mäng oli jõuline, kuid puhas - Kalev-Välk teenis 8 ning HC Panter 6 karistusminutit. Kohtumist jälgis Tartu Lõunakeskuses 320 pealtvaatajat.

Tabeliseis: HC Viking 21 (7), Narva PSK 14 (7), HC Panter 10 (7), Kalev-Välk 7 (7), Viru Sputnik 3 (8).

Jäähoki meistriliiga siirdub nüüd jõulu- ja aastalõpupuhkusele, mängud jätkuvad 10. jaanuaril.