Sealjuures asus tabeli alumises pooles paiknev Espoo teise kolmandiku kohtumist 1:0 juhtima, kui Siim Liiviku väravasöödu realiseeris ära Roope Talaja. Kuigi Lukko 5 minutit hiljem viigistas, mindi tänu 2. kolmandiku viimase hetke väravale peagi taas 2:1 ette.

3. kolmandikul viskas Lukko 25 sekundit enne lõppu 2:2 viigivärava ja seega läks kohtumine lisaajale. Lisaajal läks kodumeeskonnal aega minut ja 19, enne kui nad litri väravasse saatsid ning lõppskooriks 3:2 kirjutasid.

Lisaaja kaotuse eest läks Espoole tabelisse üks lisapunkt, misläbi nüüd 12 mängust kogutud 12 silmaga eelviimasel, 14. kohal paiknetakse. Tänane vastane Lukko jätkab tabelitipus 27 punktiga, neil on ka Espoost üks kohtumine enam peetud.

Siim Liivik sai täna lisaks väravasöödule kirja ka 16 ja pool mänguminutit. Teine eestlane - Robert Rooba - paraku jääl ei käinud.