Eesti pääses oma kolmanda värava visanud Andrei Makrovi ja Artur Fedoruki tabamustest kümnenda minuti alguseks mõnevõrra ootamatult 2:0 ette, kirjutab icehockey.ee. Seejuures oli pärast Fedoruki väravat Horvaatia puurivahi Mark Dekanichi tõrjeprotsent null. Kusjuures Fedoruk oli skoorimise ajal värava taga ning litter lendas vastase võrku nende kaitsja uisust.

Pärast time-out'i horvaadid kosusid ja viskasid ühe värava tagasi, kuid veel teise kolmandiku alguses tundus, et täna on Horvaatia täiesti võidetav vastane. Meie meeste mõned eksimused ja head vastased suutsid mängu lõpuks kindlalt enda kasuks pöörata ning viimane litter lendas tühja võrku.

Eesti tegi Dekanichi väravale 28, horvaadid Koitmaale 32 pealeviset. Mängu parimateks valiti meilt Kevin Parras ja vastastel kaks tabamust teinud Ryan Kinasewich.

Et Eesti 1. divisjoni pidama jääks, peab Holland eelviimase vooru viimases mängus alla jääma Suurbritanniale ning Eesti pühapäeva õhtul hollandlasi võitma.