Võit tagas pääsu tulevaseks hooajaks I divisjoni B-gruppi, kuhu hetkel kuuluvad Korea, Poola, Holland, Leedu, Rumeenia ja Austraalia.

Mõlemad meeskonnad oli seni püsinud turniiril kaotuseta. Eesti viis kohtumist juhtima 8. minutil Ken Kuusk, kuid juba minut hiljem viigistasid hispaanlased seisu. Avakolmandik suudeti siiski eduseisus lõpetada, kui täpne oli Dmitri Rodin.

Teisel kolmandikul, 23. minutil, kasvatas eestlaste eduseisu Lauri Lahesalu ning mõni minut hiljem oli Maksim Semjonovi tabamuse järel eduseis 4:1. Viimasele kolmandikule läksid eestlased aga 4:3 eduseisus, sest 27. minutil ning 38. olid hispaanlased taas täpsed.

Võidu ja lõppskoori vormistas Eestile Maksim Ivanov, kes 47. minutil lõi 5:3.

Eesti lõi turniiril viie kohtumisega tervelt 39 väravat, seejuures enda väravavõrku lubati vaid 11. Serbia alistati 5:2, Horvaatia 3:2, Islandi 7:2 ja Uus-Meremaa 19:2.