Kõigepealt sai avakolmandikul viga Panthersi esipuurilukk Roberto Luongo, kes sai valusa löögi vastu pead ja õlga Leafsi keskründaja Leo Komarovi pealeviskest. Kolmanda perioodi esimesel minutil langes vigastusega välja ka varuväravavaht Al Montoya ning Panthersi leer oli suure probleemi ees.

Mängu tekkis 11-minutiline paus, sest püsis lootus, et Montoya saab pärast kiiret meditsiinilist ülevaatust siiski mängu jätkata. Kui selgus, et siiski mitte, tõmbas väravavahi varustuse selga Panthersi väravavahtide treener Robb Tallas, kes viimati osales NHL-i mängus 2001. aastal.

Vahepeal oli Roberto Luongo jõudnud juba vabaajariided selga tõmmata, kuid kui Toronto 3:2 juhtima läks, vahetas Luongo mänguvormi selga tagasi ning tuli viimaseks üheksaks minutiks meeskonnale appi.

3:2 tulemusega mäng ka lõppes.