Laupäevasel finaaliõhtul alustati veerandfinaalidest. Esimesed tiimid, mida vahendati Delfi TV otseülekandes, olid addicTs (Eesti) vs FWG_CS (Eesti). Esimene poolaeg võideti FWG_CS poolt üheksa roundiga CT (Counter-Terrorist) poolel, lõpuks tuli võit FWG_CS-le skooriga 16:12. Veel pääsesid veerandfinaalidest edasi -72C (Venemaa), unluko69 (Eesti) ning BOOMLUL (Kasahstan).

Poolfinaalides pidid mõlemad Eesti tiimid tunnistama "külaliste" paremust. FWG_CS jäi alla Venemaa tiimile 6:16, unluko69 sama tulemusega vastastele Kasahstanist.

Finaalis sai kindla 16:8 võidu -72C, pistes taskusse 500 euro suuruse esikohapreemia.

Avatud on ka registreerimine järgmisele Gamerly Cash #2 turniirile, kuhu on ennast juba registreerinud 16 meeskonda. Registreerida saab ennast Faceit lehekülje vahendusel.

Gamerly Esports League toimub kaks korda nädalas – teisipäeval võistlevad omavahel 32 tiimi, kes selgitavad välja kaheksa parimat, kes laupäeval veerandfinaalides kokku lähevad. Turniiri auhinnafond on 500 eurot, mis kõik kuulub võitjale. Delfi TV vahendab igal teisipäeval ja laupäeval kell 19 võistluseid otseülekandes.