FOTOD JA VIDEO: Kelly Sildaru tõi Väikesele Munamäele tuhatkond pealtvaatajat

 (36)
Vaata kõiki Kelly katseid!

Otepää MK etapi nädalavahetuse raames Väieksel Munamäel peetud lumelaua ja freestyle-suusa Big Air hüpete Eesti meistrivõistlustel tõi Kelly Sildaru kohale ligi tuhat pealtvaatajat.

Inimesi, kes kahekordset X-Mängude võitjat oma silmaga näha tahtsid, oli nii palju, et politsei ei tahtnud kõiki huvilisi autodega Väikesele Munamäele lastagi. Mundrimehed seisid juba Tehvandil tee peal ees, soovitades ots ringi pöörata ja auto Otepääle jätta. Võistluspaika lihtsalt enam ei mahtunud.

Meeste arvestuses võistelnud Sildaru ei vedanud publikut alt ja pakkus neile olusid arvestades parimat võimaliku vaatemängu - selg ees hüppesse ning kaks ja pool kraadi ümber oma telje. Esimesel katsel veidi kohmetumalt, kahel viimasel juba puhta maandumisega.

"Esimesel hüppel oli hoog väike. Alustasin siis natuke kõrgemalt kaks järgmist oli juba hoog suurem. Alati saaks paremini, aga jään rahule," kommenteeris reedel 15-aastaseks saanud Sildaru. "Kodumaal on alati lahe võistelda ja sõpradega aega veeta."

Esmaspäeval lendab Kelly juba Prantsusmaale La Clusaz'sse, kus 21.-24. veebruarini peetakse SFR Touri teine etapp.

Meesjuunioride seas tuli Väikesel Munamäel starti ka Kelly 10-aastane vend Henry, kes ainsana juunioritest näitas 900-kraadist hüpet.

Ainult Kelly katsed:

Seotud lood:

Kelly intervjuu:

Võistlus täispikkuses:

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

SPORT TOP

Viimased uudised