Tänak edestas lõpuks teise koha meest Andreas Mikkelseni 16,4 sekundiga. Kolmanda koha sai Tänaku tiimikaaslane Sebastien Ogier, kelle lõppkaotuseks jäi juba 30,4 sekundit.

Laupäevaga langes kõrgest konkurentsist MM-sarja liider Thierry Neuville. Neuville jõudis küll laupäevase esimese kiiruskatse finišisse, kuid belglane lõhkus auto vedrustuse ja langes sellega konkurentsist. Pühapäeval tuleb belglane püüdma veel punktkatse punkte.

Punktikatsel teenisid väärt lisa Dani Sordo (5p), Esapekka Lappi (4p), Jari-Matti Latvala (3p), Sebastien Ogier (2p) ning Craig Breen (1p).

Ralli lõppseis:

Kehvasti algas ralli Kris Meeke'i jaoks, kes jäi juba avakatsel raja äärde. Meeke sõitis publikukatsel vastu betoonist rajapiiret ja katkestas. Reedel jätkas mees superralli süsteemis, laupäeval jäi võistlust tema jaoks taas pooleli. Neljandal kiiruskatsel langes suurest mängust ka Dani Sordo, kes sõitis rajalt välja.