FOTOD | Hyundai esitles masinat, millega tänavu WRC sarjas tiitlite järele minnakse

 (2)

Hyundai Motorsport esitles täna avalikkusele oma 2018. aasta autoralli MM-sarja võistlusautot, millega pressiteate kohaselt minnakse nii sõitjate kui ka konstruktorite karika järele.

See saab Hyundaile WRC sarjas olema viies hooaeg. Senisest kõige edukam oli eelmine aasta, mil võeti neli rallivõitu ja saavutati teine koht mõlemas arvestuses.

"Alustame oma viiendat hooaega heas meeleolus ja veelgi suuremate ambitsioonidega," rääkis Hyundai tiimipealik Michel Nandan. "Olime 2017. aastal eesmärgile lähedal, kuid anname endale aru, et meil jäi nii esituse kui ka stabiilsuse osas pisut puudu. Üritame seda tänavu parandada."

"Selle aasta regulatsioonides pole tehtud revolutsioonilisi muudatusi, seega saavad kõik tiimid oma autot eelmise aasta baasile ehitada. Austame oma rivaale väga. Nende esitused teevad panevad ka meid etapilt etapile rohkem pingutama."

Hyundai paneb kõigil 13 etapil välja kolm masinat. Täishooaja teevad kaasa Andreas Mikkelsen (#4) ja Thierry Neuville (#5), kolmandat autot (#6) jagavad Dani Sordo ja Hayden Paddon.

Thierry Neuville'i testisõit Monte Carlo ralli eel:

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare