Tänak võitis ralli 15-st kiiruskatsest 11 ja edestas Lukjanuki 47,1 sekundiga. Päeva viimasesse hooldusalasse tuli saarlane pisut murelikul ilmel, sest autol oli kadunud võimsus, kuid enne 12. kiiruskatset leidsid mehaanikud probleemile lahenduse.

Tihe rebimine käis teise ja kolmanda koha pärast. Kõrge andis teise koha käest 14. katsega, enne mida hoidis ta Lukjanuki ees nappi 0,1-sekundilist edu. Eelviimasel katsel kaotas ta venelasele aga 4,9 sekundiga ning viimaselt katselt kogunes veel 3,5 sekundit kaotust.

Eesti parematest sõitjatest katkestasid juba reedel võistluse Martin Kangur (Ford Fiesta S2000), Kaspar Koitla (Mitsubishi Lancer Evo 9), Egon Kaur ja Markus Abram (mõl. Evo 9).

Ralli eelviimane katse sai saatuslikuks Raul Jeetsile, kelle Ford Fiesta R5 maandus katuse peal ja süttis põlema. Jeets ja kaardilugeja Andrus Toom said autost välja ning toimetati kiirabiga haiglasse kontrolli. Viimase katse alguses keeras auto üle katuse ka Siim Plangi (Peugeot 208 T16), kes enne katkestamist hoidis 10. kohta.

Lõppjärjestus: 1. Ott Tänak 1:49.36,4, 2. Aleksei Lukjanuk (Venemaa) +47,1, 3. Timmu Kõrge +55,4, 4. Rainer Aus +2.11,7, 5. Esapekka Lappi (Soome) +2.17,2, 6. Karl Kruuda +2.56,8, 7. Sepp Wiegand (Saksamaa) +3.24,1, 8. Roland Murakas +3.41,8.