VIDEO | Vormel-1 Kanada GP algas suure avariiga, Hartley viidi haiglasse kontrolliVIDEO | Vormel-1 Kanada GP algas suure avariiga, Hartley viidi haiglasse kontrolli
Foto: PA Pictures/Scanpix

Vormel-1 Kanada GP algas suure avarii ning turvaauto rajale tulekuga, kui esimesel ringil oli seina sõitnud Toro Rosso piloot Brendon Hartley, kelle tõukas sinna Williamsi sõitja Lance Stroll.

Hartley on oma tiimile debüüthooajal vaid piinlikkust valmistanud. Kanada GP eel ilmus rohkesti artikleid, kus räägiti uusmeremaalasele juba hooaja keskel asenduse otsimisest. Montreal olnuks koht, kus Hartley saanuks end tõestada, kuid see võimalus rööviti talt juba eos.

Mõlemad mehed käisid raja meditsiinikeskuses, kust Hartley helikopteriga edasi haiglasse kontrolli viidi. Ühtegi traumat ega terviseriket neil õnneks siiski ei tuvastatud.

Stroll kirjeldas juhtunut enda vaatevinklist nõnda: "Mul oli hea start ning ma võitsin mõned positsioonid. Olime Brendoniga viiendasse kurvi minnes külg külje kõrval, mu auto läks käest ning kui ma seda korrigeerima hakkasin, ei jätkunud rajal enam meile mõlemale ruumi."

Tänaku ralli WRC
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare