Türgi ralli resultaadid: 1. Mikko Hirvonen Ford 4.42.07,1

3. Sebastien Loeb Citroen + 25,7

4. Dani Sordo Citroen + 2.25,6

5. Henning Solberg Ford + 2.33,7

6. Petter Solberg Subaru + 2.48,2

Järgmine WRC rallietapp, Nesta Rally Finland peetakse Soomes 31.juulist-3.augustini 2008. Türgi etapi viimase, 19.kiiruskatse võitis Latvala Hirvoneni ja Loebi ees.

12. Conrad Rautenbach 5

Ralli 18. katsel oli kiireim Sebastien Loeb, Hirvoneni ja Atkonsoni ees. Urmo Aava sõitis välja kuuenda aja ning on kokkuvõttes 14.

Seis 15/19 kiiruskatse järel: 1. Mikko Hirvonen Ford 2.51.43,2
2. Jari-Matti Latvala Ford + 15,3
3. Sebastien Loeb Citroen + 36,4
4. Henning Solberg Ford + 2.09,1
5. Dani Sordo Citroen + 2.13,7
6. Petter Solberg Subaru + 2.33,0

Ralli 14. katsel oli kiireim Jari Matti Latvala, Mikko Hirvoneni ja Dani Sordo ees.

Seis 14/19 kiiruskatse järel: 1. Mikko Hirvonen Ford 2.51.43,2
2. Jari-Matti Latvala Ford + 11,4
4. Henning Solberg Ford + 1.40,3
5. Dani Sordo Citroen + 2.03,5
6. Petter Solberg Subaru + 2.06,4

Gianluigi Galli langes oma sõiduga kokkuvõttes kolm kohta allapoole, seitsmendaks.

8. Gianluigi Galli Ford + 26,8

Hirvonen oli nobedaim 12. kiiruskatsel, võites selle 1,4 sekundilise eduga Daniel Sordo (Citroen) ees. Järgnesid Loeb, Petter Solberg (Subaru) ja Latvala.

Superralli süsteemis jätkav Urmo Aava sai laupäeva esimesel katsel kirja kaheksanda tulemuse, kaotust võitjale kogunes 19,7sekundit. Väga head minekut näitas eestlane aga teisel kiiruskatsel, mille lõpetas parima Citroeni piloodina neljandana, Hirvonenist maas üheksa sekundit.

Kaheteistkümnendal kiiruskatsel suutis superralli süsteemis sõitev Urmo Aava näidata üldse kõige kiireimat aega ning teenis sellega endale rallil teise kiiruskatsevõidu.

P-WRC klassis kihutava Martin Rauami kohad oli laupäeva kahel esimesel katsel kuues ja kaheksas. Kokkuvõttes jätkab ta seitsmendana, kaotus liidrile Andreas Aignerile Austriast on 3.17.

6. P. Solberg +1:33,6

Katkestamise järel superrallis võistlust jätkanud Urmo Aava on hetkel 22. kohal, kaotades liidrile. +36:18.9

Martin Rauam — Silver Kütt lõpetasid Türgi ralli esimese pika võistluspäeva PWRCarvestuse kaheksandal kohal.

Võistluse esimese nelja katsel järel oli World Rally Team Estonia ridades sõitev Rauam PWRC üheksas.

Rauam polnud rahul auto seadistusega ning lõunases hoolduses seati tema Mitsubishi Lancer Evo 9 madalamaks. Järgmistel katsetel sõitis Rauam välja viienda ja kolmanda koha ning tõusis seitsmendaks. Seitsmenda kiiruskatse lõpus aga purunes legendivea tõttu auto amort, mistõttu langesid eestlased kaheksandaks.

Katkise amordiga läbisid nad katse kaks viimast kilomeetrit. Ülesõidul otsustasid Rauam ja Kütt amordi eemaldada ning sõita ettevaatlikult hooldusesse.

Lõunases hoolduses jõuti küll amort vahetada, kuid Top Run Racing mehaanikutel sellise suure töö tegemiseks lubatust kauem aega. Rauam sai viie hilinetud minuti eest 50 sekundit trahvi. Lisaks sellele ei jõutud autot täpsemalt seadistada ning viimastel katsetel kippus Mitsubishi soovitud sõidujoonest kõrvale kiskuma. Vaatamata sellele ja saadud karistusele õnnestus Rauamil oma koht säilitada.

PWRCarvestuses on võistlust juhtimas Andreas Aigner.