Red Bulli juht pidas Mercedese käitumist kummaliseks

 (2)
 Christian Horner
Christian HornerFoto: Kerstin Joensson, AP

Red Bulli vormel-1 meeskonna juht Christian Horner peab ebaõiglaseks, et Mercedese meeskonna strateeg pidi Austria GP ajal raadios Lewis Hamiltoni ees vabandama.

Lewis Hamilton pidi küll tehniliste probleemide tõttu sõidu katkestama, aga esimese osa etapist veetis mees siiski esikohal. Hamilton kaotas esikoha vale boksipeatuse taktika tõttu.

Nimelt tuli virtuaalne turvaauto rajale, kui tema meeskonnakaaslane Valtteri Bottas katkestas. Mõlemad Red Bulli ja Ferrari piloodid kasutasid olukorra ära ning käisid boksis, aga Hamilton jäi veel rajale, mille tõttu õnnestus mõned ringid hiljem Verstappenil lihtsasti esikohale tõusta.

Mercedese meeskonna strateeg James Vowles vabandas sõidu ajal avalikult Hamiltoni ees oma valearvestuse tõttu.

Red Bulli juht peab sellist käitumist kummaliseks ning ta ei oota, et keegi tema meeskonnast peaks tiimiraadios sõitja ees kohe vabandama.

"Kunagi ei tea, kuidas käivad asjad teistes meeskondades, kuid tähtis on nii võidus kui kaotuses käituda meeskonnana," rääkis Horner. "Seetõttu ei räägi me kunagi ei õnnestumise ega ebaõnnestumise puhul individuaalsetest tegemistest. See paneb ebaõiglase surve peale inimestele."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare