Räikkönen kaebas teda ahistamises süüdistava ettekandja politseisse

 (15)
Räikkönen kaebas teda ahistamises süüdistava ettekandja politseisse
Foto: AP/SCANPIX

Kanada ettekandja väidab oma blogis, et Kimi Räikkönen ja tema sõbrad ahistasid teda seksuaalselt 2015. aasta Montreali GP päevil. Soome F1 täht väidab, et pole naist kunagi näinudki.

Räikköneni juristid esitasid naise kohta kaebuse politseile. Tundmatuks jääda sooviv advokaat ültes teisipäeval Kanada meediale, et soomlane eitab kõiki süüdistusi.

Montreali ettekandja oli Räikköneni kohta süüdistuse esitanud juba 2016. aastal, mil ta ka esimest korda ahistamisjuhtumist blogis kirjutas. Toona aga ei maininud naine ühtegi nime. Veebruaris otsustas ta saladuseloori kergitada.

"Tahan su panna tagajärgede eest vastutama. Teen su pihuks ja põrmuks ning kogu maailm saab olema selle tunnistajaks," kirjutas naine.

Naine väitis, et kui ta Räikköneni seltskonda teenindades laua kohale kummardus, haaras vormelistaar tal rindadest ning üks tema sõpradest katsus tema intiimpiirkondi.

Räikkönen kaebas naise laimamise ja väljapressimise eest Montreali politseisse esmaspäeval. Kanada meedia teatel nõuab naine Räikkönenil kahjutasuks seitsmekohalist summat.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare