12h kestvussõidu võitu asusid jahtima 8 võistkonda, nende seas ka tiitlikaitsja "Marko Asmer ja Paganad". Võistlus sõideti kahes osas, kahe tunni pikkuse hoolduspausi ajal toimusid kardivõistluse finaalsõidud. 12h kestvussõidu 1. osa lõpetas esimesena "Dunlop Team" "Sir Autorent" ees. "Marko Asmer ja Paganad" oli langenud esikohalt 13-ringilise kaotusega kuuendaks, põhjuseks vahepealne ratta kinnituse purunemine.

Teisele osale minnes aga oli kõik veel lahtine, sest kestvussõidus juhtub alati midagi. "Dunlop Team" jätkas liidrikohal kuni rajalt väljasõiduni, misjärel pidid nad esikoha loovutama stabiilselt sõitnud "Sir Autorent" võistkonnale. "Marko Asmer ja Paganad" jõudsid tagasi sõita pea kõik alguses kaotatud ringid, paraku aga tuli lõpu eel vahetada hammasratast ning seetõttu ka leppida kolmanda kohaga. Neljandana lõpetas peamiselt ringrajasõitjatest koostatud M.K.E. võistkond, kes vaatamata 1. osa suurele kaotusele jõudis vahepeal tõusta ka teisele kohale, kuid kaotas rehvi purunemise tõttu liialt palju aega.

Eesti kardispordihooaja viimasel võistlusel olid võistlustules Micro, Yamaha, Raket'i, ICA-Junior'i ja Rotax Max'i sõitjad. Micro võitis kindlalt Valdur Komp Kenneth Pohli ja Siim Jakob Suitsu ees. Yamahas oli esimene Taavi Tammeveski Marten Kaskmani ees. Raketi põnevas võidukihutamises sai võidu Kert Vellama, teine oli Tauri Saupõld ja kolmas Kristjan Penjam. ICA-Junioris võitis tavapäraselt Ranno Kallas, kuigi absoluutselt parima aja sai teisena lõpetanud Hendrik Pakosta. Rotax Maxi sõitu mõjutasid oluliselt 2 uustulnukat, kelle abiga lendasid rajalt nii Raivo Tamm kui Toomas Kirss. Võidu võttis aga alati kindlalt sõitev Ain Adamson, teine oli üllatuslikult Rotax Juniori mootoriga sõitev Aleksander Ottokar ja kolmas Allan Kakri.

II hobikartide 12h kestvussõidu tulemused:

KOHTVÕISTKONDKAOTUS
1Sir Autorent (Madis Laiv, Olav Õunmaa, Allan Laurimäe, Andrus Vahi, Renee Reinu, Marek Grünthal, Martti Kalju, Heitti Tuisk)744 ringi
2Dunlop Team (Kristo Ebras, Kaido Ebras, Helen Allas, Toomas Kirss, Risto Kertd, Peeter Allas, Andres Mälton, Andreas Kuriks, Hando Mäesalu, Mait)-4 ringi
3Marko Asmer ja Paganad (Kristjan Penjam, Kenneth Hildebrand, Aleksander Ottokar, Ted Hildebrand, Andre Hildebrand, Ain Adamson, Marko Asmer, Raivo Tamm, Hendrik Pakosta, Jan Õunaste, Janek Tambaum, Timo Raudsik, Madis Täht, Enn Adamson, Anton Pankratov)-5 ringi
4M.K.E. (Erko Vallbaum, Jaak Pipar, Janek Kokla, Priit Kadastik, Andrus Laur, Meelis Telliskivi, Priit Pööbel, Arno Sillat, Sten Pentus)-12 ringi
5Eestimaa Süda (Taavi Toobal, Lenno Põder, Avo Meier, Janek Kaur, Olari Ott, Janek Aasavelt, Martin Täht, Arvo Aedla, Valdur Komp sen, Erlend Komp, Vambola Pihelgas, Margus Leesmaa)-15 ringi
6Kodutud (Indrek Davel, Janek Kartau, Urmo Toomla, Margus Grüner, Meelis Arumäe, Jüri Suurem, Kalvi Altmets, Janek Lootus, Kuldar Liba, Kaur Tooman, Harri Rodendau)-39 ringi
7Sampo (Veiko Pedosk, Ando Kangur, Tarvo-Jaan Rebane, Janar Juht, Ainar Juht, Artur Kim, Sirje Lõppe, Indrek Hallas, Tanel Veisson, Artjom Putshkov)-70 ringi
8Keemikud (Siim Rehepapp, Silver Saarep, Mihkel Kuusemets, Janno Hert, Ragner Rühka, Rainer Rühka, Tarmo Rühka, Timo Tammaru, Haiti Arendi, Erik Sei, Aaro Loide)-91 ringi