Evans kaotas aega teise võistluspäeva avakatsel, kui jõudis rehvi lõhkunud Thierry Neuville'i kannule ja oli sunnitud 9,6 km sõitma paksus tolmupilves. Kui varem on ralli korraldajad sellistel puhkudel sõitja aega kärpinud, siis Argentinas ametnikud M-Spordi palvetele vastu ei tulnud.

"Ma lihtsalt ei saa sellest aru. Ma olen hämmeldunud, kuidas sõitjaid Argentinas koheldi," kritiseeris Wilson, kes ei mõistnud ka Juri Protasovile määratud ajakaristust.

WRC2 klassis sõitnud Protasov sai 15-minutilise ajatrahvi, sest sõitis rehvi lõhkumise järel umbes ühe kilomeetri kolmel rattal, üritades leida turvalist kohta peatumiseks.

"Ma küll mõistan reegleid, kuid Protasov sõitis vähem kui 16km/h ning seda vaid selleks, et leida rehvi parandamiseks turvalist kohta," imestas Wilson.

Argentina MM-ralli võitis britt Kris Meeke (Citröen) oma tiimikaaslase Mads Östbergi ees. Reedel kivile otsa sõitnud ja esiratta lõhkunud Ott Tänak sai lõpuks 11. koha.