Stardist enneaegselt liikuma hakanud sõitjad tekitasid korraliku kaose, mille tagajärjel lõpuks esimesena finišijoone ületanud Jean Eric Vergne meie noorele piloodile tagant sisse sõitis ja rehvi lõhkus.

Kõigepealt sõitis Korjus stardi kõrval olevale liivaplatsile. Rajale naastes liikus ta koheselt boksi. Pärast rehvivahetust rajale viimaselt kohalt tagasi tulnuna selgus, et masin oli liigselt kannatada saanud. Korjus oli sunnitud katkestama juba neljanda sõidu kuuest.

Ka teisele eestlasele, Sten Pentusele jäi sõit üürikeseks. Mees pidi võistluse poolele jätma, kui rajalt välja sõitis.

Esimesena finišeerunund Jean Eric Vergnele määrati 10-sekundiline trahv, sai esikoha Daniel Ricciardo.

Sõidu käik:

Viimane ring: Lõpufiniši ületavad esimesena Jean Eric Vergne, Daniel Ricciardo ning Alexander Rossi. Kuna Vergne sai 10-sekundilise trahvi, siis kokkuvõttes võitis sõidu Ricciardo.

Juhib endiselt Vergne, sõita viis minutit + 1 ring. Vergnele lisatakse vea eest finišis 10 sekundit, mis tähendab, et Ricciardo saab esikoha.

Korjuse tagarehvi puruks sõitnud Vergne on endiselt ees, järgnevad Ricciardo ning Rossi, 15 minutit sõita.

Juhib endiselt Vergne. Ricciardo üritas mööduda, kuid tõmbab tagasi, sõita 25 minutit ja 1 ring

Kolmandal kohal sõitnud Wickens põrutas teelt välja, sõita 29 minutit ja 1 ring

Juhib endiselt Vergne, sõita 33 minutit + 1 ring

Korjuse sõit ongi jällegi selleks korraks läbi.

Kevin pidi uuesti boksi minema. Kurb! Juhib Vergne, sõita 36 minutit + 1 ring.

Brendon Hartley põrutas kurvist välja vastu rajapiirdeid ning lõhkus auto.

Stardist puksiti Korjus välja ning noorel  vormelipiloodil oli tükk tööd rajale tagasi saamisel. Kevini autol purunes rehv ning pidi esimesena boksi minema. Ta peab nüüd edasist võistlust jätkama viimaselt kohalt.

Sõidu eel:

18-aastane vormelipiloot Kevin Korjus teenis eilsel Renault 3.5 sarja Monza etapil esikoha ja tõusis sarja kokkuvõttes viiendale kohale. Loe lähemalt siit.

Korjus näitasteises kvalifikatsioonis neljandat aega ning stardib sarnaselt esimesele sõidule teisest reast.

Kvalifikatsiooni võitis Robert Wickens, kes edestas Korjust 0,270 sekundiga. Teise aja sõitis Daniel Ricciardo (+0,17) ja kolmas oli Jean-Eric Vergne (+0,252).

Teine eestlane Sten Pentus näitas 18. aega, kaotades võitjale +0,969 sekundit.