Pealtvaatajaid rõõmustasid rohke osavõtt, suviselt soe ilm ja uued rajarekordid. Kohale oli tulnud 78 kardisportlast Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ja Soomest.

Klassis Cadet tegid puhta töö Venemaa sportlased, kui eelfinaali võitja, Steven Pärnasalu juba esimesel ringil rajalt välja trügiti. Võitis Daniil Loshkarjov, Ivan Chursini ja Ira Sidorkova ees.

Klassis Micro jäi viimaste ringide lõpuheitluses peale nädala eest Lätis Balti karikavõistluste esimesel etapil oma võiduarve avanud Kaspar Korjus, Karl Leesmaa ja Georg Kõssi ees.

Klassis Raket võttis tõelises lõputhrilleris võidu Oliver Nurmik, Paul August Lääne ees. Kolmas oli Ragnar Veerus.

Möödunudaastane Micro-klassi Eesti meister Artur Ploom näitas väga head kiirust uues, Rotax Minimax klassis ja võitis lätlase Mihails Budovskise ning Jan-Erik Meikupi ees.

Rotax Max Junior klassis otsustasid viimastel ringidel esikoha saatuse Fred Joonas Alliksaar ja Ian Adrian Jõeorg. Kvalifikatsioonivõitja, Sten Dorian Piirimägi pidi leppima kolmanda kohaga.

Rotax Max klassis ei tekkinud hetkekski kahtlust valitseva Eesti meistri, Aavo Talvari võidus. Märten Metsaviir ja kolmandaks tulnud Martin Täht kaotasid talle finaalis juba üle 7 sekundi.

Tõeline vaatemäng oli kõige kiirema klassi, Rotax DD2 finaal. 20-ringilise võidusõidu ajal vahetus liider korduvalt. Teatava üllatusena võitis Tõnis Liigmann. Esinelik mahtus lõpuks vaid 0,762 sekundi sisse.

Teiseks tuli valitsev Eesti meister Georg Vann ning kolmandaks mullune Rotax Juniori Eesti Meister Tristan Viidas. Rotax Mastersi võitja oli Erki Lehiste, Eke Nurm`e ja Priit Sei ees.

Järgmine RAHA 24 Eesti meistrivõistluste etapp kartautode ringrajasõidus sõidetakse 21. mail Aravete kardirajal.