Kõige arvukamalt oli osalejaid klassis Super1600, kus koos sarja noorsõitjatega jagas esimese etapi punkte 16 sõitjat.

Võitja selgitamiseks sõideti lisaks kolmele eelsõidule ka kaks poolfinaali. Finaali pääsenud kuuest kiiremast oli finaalis parim eelmise aasta sama võistlusklassi meister Andre Kurg (Škoda Fabia), teisena ületas finišijoone Arvo Kask (VW Golf II) ja kolmanda koha saavutas Siim Saluri (Citroen C2).

Noorteklassis viis võidukarika koju Mihkel Varul (VW Golf II), teise koha sai 13-aastane soomlane Sami-Matti Trogen (Peugeot 206) ja kolmanda Venemaa noorsõitja Pavel Krichevsky (Lada Samara).

Tagaveoliste klassis ehk klassis Touring Car oli taas võitmatu mitmekordne Eesti meister Kalmer Vaht (VAZ 2101. Teise kohaga lõpetas 1. etapi Margo Soomets (BMW 318). Kolmanda koha pjedestaalil võitles välja Rommi Pukk (BMW 318)

Rallikrossi kõige võimsamate masinate klassis, klassis SuperCar saavutas etapivõidu lätlane, praegu rallikrossi Euroopa MMil liidrikohta hoidev (seda küll klassis Super1600) Janis Baumanis. Teise koha saavutas Andri Õun ja kolmanda Ricardo Bortkevitš.