64. Macau Grand Prix võitis kitsal tänavaringrajal britt Daniel Ticktum (Motopark with VEB, Volkswagen), kes startis kaheksandalt kohalt. Kvalifikatsiooni võitnud Lando Norris (Carlin, Volkswagen) tuli teiseks (+0,568), Aron finišeeris võitjast 1,195 sekundit hiljem.

"Ausalt öeldes ei uskunud ma, et midagi sellist saavutan. Ma küll pingutasin selle nimel ega kaotanud kunagi usku, sest paljud nõuandjad ütlesid, et Macaus võib kõike juhtuda," ütles Macau GP debüüdi teinud Aron poodiumiintervjuus.

Viimast ringi alustades oli Aron veel viies, kuid lõpuheitluses ei pidanud pingele vastu Sergio Sette Camara ja Ferdinand Habsburg. Esimene lõpetas viimase kurvi seinas, teine rammis seda samuti, kuid suutis kolme ratta peal üle finišijoone veereda.

Stardiga liidriks tõusnud rootslane Joel Eriksson katkestas avarii tõttu kolmandal ringil. Rajal käis kahel korral turvaauto.

Seitsmekordse maailmameistri Michael Schumacheri poeg Mick pidi vahepeal tehniliste probleemide tõttu auto boksi keerama ning tuli masinast isegi välja, kuid sai ootamatult sõitu jätkata, lõpetades 16. positsioonil. Schumacheri nimele jäi ka kiireim ringiaeg 2.12,651. Aroni parim ring oli 2.13,564.

Aroni tiimikaaslaseks Macaus oli kolmekordse F1 maailmameistri Nelson Piquet' poeg Pedro Piquet, kes lõpetas kuuendana. Mehed sõitsid Vam Amersfoort Racing tiimi Dallara Volkswageniga.