Täna sõideti kaks viimast kiiruskatset. 18. kiiruskatsel sai Tänak 4. koha, kaotades katse võitjale Sebastian Ogierile 5,3 sekundit. Mis veelgi olulisem - Latvalale andis Tänak tagasi 0,4 sekundit ja viimase katse eel edestas meie mees soomlast vaid 1,1 sekundiga.

19. kiiruskatsel edestas Latvala esimeses vaheajapunktis Tänakut 0,3 sekundiga, kuid eksis siis ja sõitis vastu puud. Tänak jõudis finišisse teise ajaga, katse võitnud Ogier edestas eestlast vaid 0,1 sekundiga.

Enne tänast:

Ott Tänak võitis reedel kolm kiiruskatset järjest ja edestas lähemaid konkurente pärast viiendat kiiruskatset juba enam kui üheksa sekundiga, ent päeva lõpus lasi eestlane endast mööda kolm Volkswageni sõitjat. Tänaku ärakukkumise põhjustasid peamiselt probleemid piduritega ja kulunud rehvid.

Laupäeval alustas Tänak spinniga, mis läks eestlasele maksma õnneks vähem kui 10 sekundit (loe lähemalt allolevast otseblogist). Järgmise ja ülejärgmise katse suutis Tänak juba võita ning tänu 13. katse teisele kohale kerkis ta täna esmakordselt ka esikolmikusse, möödudes Jari-Matti Latvalast.

14. kiiruskatse jäeti turvalisuse huvides ära, kuna rallipublik ei allunud korraldajate korraldustele. 15. kiiruskatsel sai Tänak neljanda koha, kui kaotas Mikkelsenile 0,8 ning
Latvalale 0,6 sekundiga.

Päeva viimasel publikukatsel sai Tänak kirja alles 12. aja, kuid lõpetas päeva siiski kolmandal kohal.

WRC 2 klassis hoiab Karl Kruuda kindlalt kinni kolmandast kohast, Sander Pärn on kaheksas.