Külgvankrite klassis tõusid poodiumi kõrgeimale astmele Igor Rodionov/Arturs Linters (WSPZ, Läti), kes olid sõitudes esimene ja teine (kokku 47 punkti), teise koha võitsid Riku Kunnas/Lari Kunnas (Husqvarna, Soome) lõpetades mõlemad sõidud kolmandana (40 p). Kolmanda koha said Gert Gordejev/Keit Kivaste (Zabel, RedMoto Racing), sõitudes teine ja neljas (40 p).

Karksi-Nuia oma poiss Kert Varik, kes külgvankrimehe Maarek Miili vigastuse tõttu kasutas kõrgetasemelist varukorvimeest Lauris Daidersit Lätist ei suutnud tehnika altvedamise tõttu esimeses sõidus kodupublikule kahjuks oodatud tippsõitu pakkuda – talle kokkuvõttes neljas koht.

Quad Open klassis võitis ülekaalukalt mõlemad sõidud Kevin Saar (Honda, Pärnu Motoclub), 50 p. Teise koha sai kokkuvõttes Priit Järvloo (Kawasaki, Sõmerpalu MK), lõpetades mõlemad sõidud teisena (44 p). Kolmas oli kokkuvõttes mõlemad sõidud kolmandana lõpetanud Martin Filatov (Honda, Kagu Motoklubi, 40 p).

Kõige nooremate quadide klassides jagunesid poodiumikohad järgnevalt: Quad 50 klassi esikolmik EMV arvestuses, esimene Karlis Neija (Cobra, Läti, 50p), teine Roberts Purmalis (Apex, Läti, 44 p) ja kolmas Kristjan Värton (Apex, Motoklubi MX Racing Team, 35 p).

Q50 Jun esikolmik: Karl Koho (Apex, Äksi Motoklubi, 50 p), teine Kedor Kohu (Apex, Saaremaa Noorte MK-Saaremoto, 44 p) ja kolmas Ernests Reisons (Cobra, Läti, 20 p).

Quad 100 esikolmik: Cris Sten Kutti (Honda, Pärnu Motoclub, 50 p), teine Joosep Eesmäe (Honda, Pärnu Motoclub, 44 p) ja kolmas Kristians Stolarovs (Suzuki, Läti, 40 p).

Quad 200 esikoha võitis Patric Kurvits (Honda, Kagu Motoklubi, 45 p), teise koha Ivan Suravlev (Honda, Motoklubi K&K, 40 p) ja kolmanda koha Undine Ulmane (Suzuki, Läti, 35 p).

Quad 200B masinaklassi kolm paremat, Alexander Lebedev (Yamaha, 47 p), Siim Saat (Yamaha, Saaremaa Noorte MK-Saaremoto, 43 p), Hanna-Maria Tennokese (Yamaha, Motoklubi K&K, 40 p).

EKV arvestus
Quad Amatöör klassi esikolmik Sigmars Sondors (Honda, Läti, 50 p), teine Olari Saarme (Yamaha, Spordiklubi Yamamoto RC, 44 p), kolmas Mark Saar (Kawasaki, Roosna-Alliku Motoklubi, 36 p).

K/V Veterani klassi esikoha võitsid Sverre Lamp/Alar Lamp (AYR-KTM, Saku MK, 47 p), teisele kohale tulid Andres Piirsalu/Tom Küüsmaa (AYR-KTM, Kohila Sidecar Cross Team, 42 p) ja kolmanda koha saavutasid Andres Angerjas/Siim Mokrik (KTM, Saku MK, 38 p).

KV Hobi esikolmik kujunes järgmiselt, esimene koht Indrek Aljes/Toomas Rinne (AYR-KTM, 50 p), teised Janek Soidla/Krister Kindel (KTM, Motoklubi Lääne, 44 p) ja kolmandad Rain Remmel/Rain Vaikmäe (AYR-KTM, Jõgeva, 38 p).

Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste järgmine etapp toimub 9.-10. juulil Pärnus.