Margus Reinsalu valiti Eesti Autospordi Liidu presidendiks

 (15)
Margus Reinsalu
Eesti Autospordiliit---

Täna toimunud Eesti Autopordi Liidu juhatuse koosolekul läbiviidud hääletusel kinnitati Margus Reinsalu üksmeelsel otsusel Eesti Autospordi Liidu presidendiks.

Rahvusvahelisel tasemel tegutsev ettevõtja Margus Reinsalu on autospordiga seotud olnud aastaid, seda nii huvilise kui toetajana. 2009. aastal oli tema osalusega firma Tone Tea, mis tegeleb spordijoogi Fat Burner  turustamisega maailmas, GP2 sarja vormelimeeskonna Fat Burner Racing Engineering peasponsoriks.

Aasta varem oli sama meeskonna toetajaks Reinsalu investeerimisfirma KC Grupp. Sel aastal toetas Margus Reinsalu ka USA's Atlantic Championship vormelisarjas viienda koha saanud Tõnis Kasemetsa ja Sten Pentust, kes sel aastal osales World Series by Renault 3,5 sarjas, kus ta hooaja kokkuvõttes oli 16. kohal.

EAL president Margus Reinsalu: "Kui mulle tehti ettepanek sellele kohale asumiseks, ütlesin, et kui te näete minus lisaväärtust autospordile, siis miks mitte. Tänane EAL juhatuse koosolek ja hääletus kinnitas seda. Põhiliste eesmärkidena näen kohaliku autospordi edasiarendamist, ühe näitena võin välja tuua selle,  Eesti vajab kindlasti ühte korralikku ringrada. Lisaks jätkan Eesti autospordi tutvustamist rahvusvahelisel tasemel".

Margus Reinsalu on ka Maroko Kuningriigi aukonsul.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare