Ringi pikkus oli 14 km, mis koosnes enduro- ja krossikatsest. Tugevama seitsme masinaklassi sportlased läbisid ringi neli korda. E-2 klassi võitja Martin Leok (19.56,6; Sõmerpalu MK) teenis ühtlasi absoluutarvestuse võidu. Vaid 0,6 sekundiga kaotas talle E-1 klassi parim Veiko Rääts (Sõmerpalu MK) ja 2,1 sekundiga E-2 klassi teine Priit Biene (RedMoto Racing).

E-2 klassis pääses esikolmikusse veel lätlane Ivo Šteinbergs (20.05,4). E-1 klassis oligi startimas kolm võistlejate ja Räätsa järel lõpetasid lätlane Gints Filipsons (23.04,8) ja Kaspar Raidmets (25.23,4).

E-3 klassis haarasid kõik esikolmiku kohad Sõmerpalu Motoklubi võistlejat. Parim oli Elary Talu (20.05,3), kellele järgnesid Priit Palatu (21.07,3) ja üks võistluse korraldajatest ning rajameister Riho Kollist (21.33,6).

Seenioris 40+ klassis läks võit lõunanaabritele kui kiireim oli Arturs Robeznieks (22.20,5). Teine oli Vaido Kalm (Sõmerpalu MK; 22.42,9) ja kolmas Toivo Nikopensius (22.48,9; Paikuse MK).

Vaid eestlastest startijatest koosnes Harrastajate klass. Võitis Sander Luiga (22.21,7; Tartu EK), järgnesid Rene Jerbach (22.39,0; RedMoto Racing) ja Kristo Papstel (22.51,4; RedMoto Racing).

Juunioride arvestuses oli parim Reio Timmi (Sõmerpalu MK; 22.15,1). Teine oli soomlane Tino Nuuttinen (22.31,1) ja kolmas Egert Säärits (22.56,6; Kagu MK).

Järelejäänud kolme klassi sõitjad läbisid kolm ringi. Veteranid 50+ klassis võitis kindlalt Andrus Allikvee (16.01,7; Aave SK), kellele järgnesid Jüri Brauer (17.20,5; Tartu EK) ja Madis Pool (18.30,2; Pärnu MC).

Kõige osavõturohkem oli algajate klass. Parim oli Ain-Gustav Bartels (15.30,0; RedMoto Racing), teise koha teenis Kristjan Kuill (15.53,7; Motodepoo Team Green) ja kolmanda Aare Pere (16.15,9; RedMoto Racing).

Stardis olid ka uustulnukad, kus võitis Reimo Meitsar (16.26,2; Tartu EK). Järgnesid Motospordiklubi GasGas esindajad Rene Šapran (16.53,9) ja Miko Oja (17.16,2).

Kodune endurohooaeg jätkub 8.-9. juulil Euroopa meistrivõistluste etapiga Paikusel.