MX1 klassis võttis mõlema sõidu võidud Indrek Mägi (Kawasaki, Saku MK), edestades Andero Lusbot (Suzuki, Kagu MK) ja esimese etapi võitjat Heido Havamit (KTM, AKR KTM Racing). MX2 klassis võitis mõlemad sõidud Rain Koch (Yamaha, Jakoch Racing), seda vaatamata ühe sõidu stardikurvi kukkumisele. Eelmisel etapil Kochiga võidelnud Rannar Uusna jättis etapi haiguse tõttu vahele, Kosel oli teine Ragnar Laak (Suzuki, Sinilind MK) ja kolmas Henri Airich (Kawasaki, Motodepoo Team Green).

Koos MX1 ja MX2 klassiga olid rajal ka MX2 jun sõitjad, kes mõlemas sõidus trügisid esikuue hulka, MX2 jun võidu sai sarnaselt avaetapiga Claudius Roosma (Yamaha, Yamamoto RC), edestades avaetapi vahele jätnud Hendrik Talvikut (Suzuki, Paikuse MK). Kolmas oli Eero Madisson (KTM).

Meistrivõistluste punkte kogusid Kosel ka Mini MX ja külgvankrite klassid, Mini MX klassis sai etapivõidu Marko Lepik (Pitpro, Mini RC) Mati Tagapere (Pitpro, Mini RC) ja Tanel Turro (Bucci Moto, Mini RC) ees. Külgvankritel said avasõidu võidu Urmas Sugasepp ja Keit Kivaste (AYR-KTM, Sõmerpalu MK), kuid teises sõidus suutsid neid edestada avasõidus teisena lõpetanud Ülar Karing ja Krister Kindel (AYR-KTM, Jõhvi MK). Nii kuulus etapivõit meeskonnale Karing-Kindel. Kolmas koht Kosel läks Renee Reinule ja Janno Vanatoale (AYR-KTM, Kose AMK).

Eesti noorte meistrivõistluste klassis 85 cc sai võidu Tamur Talviku (KTM, Paikuse MK), edestades Rait Kaimerit (KTM, Saku MK) ja Don-Eric Laanet (KTM, Red Moto Honda Racing).

Eesti karikavõistluste klassis tegi endale ilusa sünnipäevakingituse seeniorite klassis maksimumpunktid teeninud Rene Jõgimaa (Honda, Red Moto Honda Racing), Aivo Rabbi (Yamaha, Paikuse MK) oli teine ja kolmas koht kuulus Kosel Lembit Nõlvakule (KTM, Roosna-Alliku MK). Eesti noorte karikavõistluste klassides 50 cc ja 65 cc oli Kose talikross esimeseks etapiks, 65 cc klassis võitis etapi Henry Vesilind (KTM, AYR Racing Team), edestades Allar Penti (KTM, Sinilind MK) ja Aleksei Zorinit (KTM). 50 cc klassis oli avaetapil kiireim Karl-Patrick Lünekund (Polini, Saku MK), teine Mikk-Martin Lõhmus (KTM, Freetime Racing) ja kolmas Mikk Kallion (KTM, Motoklubi K & K).