Kevin Korjus alustas sõitu 10. kohalt, kuid katkestas juba avaringil, kui kihutas rajapiirdesse. 18. positsioonilt alustanud Sten Pentus sai lõpuks 14. koha. Seega jäid mõlemad eestlased punktita.

Sõidu võitis Jean Eric Vergne. Pentusele kogunes kaotust 31,071 sekundit.

Sõidu käik:

22. ring: Sõit on läbi. Võit Vergnele. Wickens kaotas teisena 1,468 ja van der Drift kolmandana 2,173 sekundit. Pentusele 14. koht. Wickensist finišeeris eestlane hiljem 31,071 sekundit.

16. ring: Carlini tiimi mehed Wickens ja Vergne võitlevad esikoha eest. Pentus on endiselt 14. positsioonil. Wickensile kaotab ta 30,204 sekundit.

13. ring: Boksipeatused on tehtud. Juhib Wickens, Pentus on 30,520 sekundilise kaotusega liidrile 14. kohal.

9. ring: Boksipeatuste käigus on liidriks tõusnud Zampieri. Pentus sõidab 18. kohal. Zampierist on eestlane maas 49,379 sekundit.

4. ring: Juhib Vergne. Pentus on 16,888 sekundilise kaotusega 17. kohal.

1. ring: Korjuse võistlus on läbi. Eestlane sõitis seina. Pentus aga hoiab 18. positsiooni.

Enne sõitu:

Hommikul peetud kvalifikatsioonis näitas eilsega võrreldes oluliselt paremat kiirust Tech 1 Racing meeskonna piloot Kevin Korjus, kes pooletunnise ajasõidu algfaasis püsis üsna pikalt ka liidrikohal. Lõpuks tuli siiski rahulduda 10. kohaga, kiireim ring 2.03,161.

Epic Racing tiimi kuuluv Sten Pentus sai kvalifikatsioonis 18. koha, tema kiireim ring 2.03,735. Ajasõidu võitis müstilist kiirust näidanud Carlini piloot Jean Eric Vergne (2.02,394).

Tänane võistlussõit algab Eesti aja järgi kell 14.00, Delfi vahendab sündmuste kulgu operatiivselt.

Kaks nädalat tagasi peetud sarja esimesel etapil Hispaanias Aragonis õnnestus Korjusel teine start võita. Siis startis kõigi aegade noorimaks etapivõitjaks tõusnud Korjus võidusõidule teiselt kohalt.