Absoluutarvestuse teiseks ja N4 klassi võitjateks tõusid viimase katsega Siim Plangi – Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X), kes kaotasid võitjatele 11,4 sekundiga. Enne viimast katset absoluutarvestuse teist ja N4 klassi esikohta hoidnud Aleksei Lukjanuk – Aleksei Arnautov (Mitsubishi Lancer EVO X), tegid viimasel katsel sõiduvea ning kukkusid küll Saaremaa ralli mõlemas arvestuses koha võrra, kuid sellest hoolimata kindlustati endale lisaks juba varem võidetud N4 meistritiitlile ka absoluutarvestuse meistritiitel. Ralli võitjatele kaotasid idanaabrid 18,8 sekundiga. Absoluutarvestuse neljandana ja N4 klassi kolmandana lõpetasid Roland Murakas – Kalle Adler (Mitsubishi Lancer EVO X).

Kuni 1,6 liitrise mootoriga esiveoliste autode klassis võtsid Silveston Saaremaa ralli klassivõidu Rainer ja Rauno Rohtmets (Citroen C2 R2 Max), kes edestasid saarlasi Rasmus Uustulndi – Imre Kuuske (Ford Fiesta R2) 32 sekundiga. Klassi kolmandana lõpetas vaid 16 aastane Gustav Kruuda (Ford Fiesta R2), kes koos kaardilugeja Ken Järveojaga kaotasid võitjatele 1.35,7, kuid edestasid 2,1 sekundiga tänavusi 2WD1600 meistreid Sander Pärna – James Morganit (Ford Fiesta R2).
Eesti Juunioride meistrivõistluste arvestuses võitsid Lääne- ja Kesk-Saaremaa kruusateedel sõidetud võistluse Rainer ja Rauno Rohtmets, edestades Rasmus Uustulnd – Imre Kuuske ja Sander Pärn – James Morganit.

Klassis 2WD 2000 lõpetasid võitjatena avapäeva järel liidrid olnud Ken Torn – Riivo Mesila (Honda Civic Type-R), edestades David Sultanjants – Siim Oja (Citroen DS3) 1.32,6 ja Kristo Subi – Raido Subi (Honda Civic Type-R) 2.06,5.

Klassi N3 võitjatena lõpetasid Silveston Saaremaa ralli Kaspar Kasari – Hannes Kuusmaa (Honda Civic Type-R) ja klassi A8 võidu viisid koju idanaabrid Vadim Kuznetsov – Roman Kapustin (Subaru Impreza).

E9 klassi Saaremaa ralli klassivõidu võtsid soomlased Tomi Rönnemaa – Tero Rönnemaa (Toyota Corolla 1600 GT), E10 klassis saarlased Lembit Soe – Ahto Pihlas (Toyota Starlet), E11 klassis võtsid klassivõidu Einar Laipaik – Siimo Suvemaa(BMW M3) ja E12 klassis edestasid kõiki konkurente Hendrik Kers – Viljo Vider (Mitsubishi Lancer Evo V).
Veoautode arvestuses võitsid tänavuse Silveston Saaremaa ralli Taavi Niinemets – Marco Prems (GAZ 51A).

Tänavused Eesti autoralli meistrid on EMV1 klassis ehk neljaveolised autod, mille hulka ei kuulu WRC ega N4 klassi masinad ja rahvusliku rühma autod Timmu Kõrge – Erki Pints (Ford Fiesta R5). N4 klassis tulid meistriteks Aleksei Lukjanuk – Aleksei Arnautov (Mitsubishi Lancer Evo X), kes võitsid meistritiitli ka absoluutarvestuses. 2WD 1600 klassi meistritiitli võitsid Sander Pärn - James Morgan (Ford Fiesta R2), kes tulid ka esimesteks Eesti Juunioride autoralli meistriteks. 2WD 2000 klassi hooaja parimad olid Kristo Subi - Teele Sepp/Raido Subi (Honda Civic Type-R). Rahvusliku E-rühma klasside tiitlid jagunesid: E9 klassis tulid meistriteks Rainer Meus - Kaupo Vana (Lada VFTS), E10 klassis Kristjan Sinik – Martti Meetua (Nissan Sunny), E11 klassis Toomas Vask Taaniel Tigas (BMW M3), E12 klassis Hendrik Kers ja Viljo Vider (Mitsubishi Lancer Evo V) ning E13 klassis (veoautod) Taavi Niinemets - Marco Prems (Gaz 51A).

47. Silveston Saaremaa ralli esimesel kiiruskatsel sõitsid teelt välja ekipaaž nr.45 ning väljasõidu tõttu sai viga pealtvaatajate keelualas olnud naisterahvas, kes toimetati kiirabiga Kuressaare haiglasse, kus tal tuvastati kinnine sääreluumurd.