Ainus probleem, millega Tänak silmitsi seisis, oli laupäeva hommikul tehtud pisut vale rehvivalik, mille tõttu langeti esikolmiku konkurentsist välja, kuid pärast keerulist hooaja algust oli eestlaste jaoks esmatähtis uue autoga kindlasti finišisse jõuda.

"Nautisin seda nädalavahetust väga. Tunne on väga hea. Me pole üldse pushinud, vaid hoidsime lihtsalt oma rütmi. Meil pole olnud ühtegi probleemi ei auto ega ka meie endi poolt. Kiirus on olnud stabiilne. Vajame veel paari sellist nädalavahetust. Aga praegu tundub kõik väga positiivne," ütles Tänak ralliraadiole viimase katse finišis.

Sama hästi ei läinud aga Tänaku tiimikaaslasel Elfyn Evansil, kes sõitis teelt välja kohe laupäeva hommikul ning sai ralli kokkuvõttes alles 13. koha.

WRC-2 klassis sai Sander Pärn 9. ja Karl Kruuda 11. koha. Ralli võitis Katari sõitja Nasser Al-Attiyah 12-sekundilise eduga soomlase Esapekka Lappi ees.

Lõppjärjestus: 1. Latvala 3:30.35,3, 2. Ogier +8,2, 3. Mikkelsen +28,6, 4. Meeke +48,7, 5. Tänak +1.56,8, 6. Sordo +2.27,9, 7. Östberg +2.32,2, 8. Paddon +2.54,3, 9. Kubica +4.39,1, 10. Prokop +7.31,2.