Avaetapile kogunes 167 sõitjat kuuest riigist, mis on sarja uus rekord. Sellega on Prokart Cup tõusnud suurima võistlejate arvuga kardivõistluste sarjaks Baltimaades.

Kõige osalejaterohkemas klassis Rotax Minimax (23 sõitjat) domineerisid kogu nädalavahetuse Eesti poisid, kes omavahel pidevalt kohti vahetasid. Võidu võttis Georg Kõss (TGT Racing) Ragnar Veeruse (AGS Racing) ja Martin Leotootsi (KSK Saduküla) ees. Seitsmes oli Minimax klassis alles teist sõitu teinud Marten Ojasaar(AGS Racing).

Rotax Junior klassis võidutses Kaspar Korjus (AIX Racing), kellele osutasid visa vastupanu lätlane Valters Zviedris (Papa`s Racing) ja valgevenelane Dzianis Slavinski(M-Racing). Finaalsõidu keskel kolmandaks tõusnud Jan Erik Meikup (AGS Racing) tõugati viimasel ringil kuuendaks.

Eestlastele tuli kolmikvõit klassis Rotax Max. Kindla võidu võttis Kairo Kivi(AGS Racing), talle järgnesid AIX Racing Teami sõitjad Sten Dorian Piirimägi ja Mark Villem Moor.

Kõige nooremas võistlusklassis, Rotax Micromax käis terve sõidu tihe rebimine, millest väljus võitjana Rimmo Kadapik(AIX Racing). Klassis Open 100 võitis esikoha Vahur Vene (Heveko Racing).

Meeskondlikus arvestuses võitis AIX Racing Team, napilt ühe punktiga jäi neljandaks AGS Racing.

Prokart sarja järgmine etapp toimub 16-17. mail Kandavas (Läti).