Eestlastele kujunes pühapäev ebaedukaks. Hommikul toimunud kvalifikatsioonis sai Pentus 16. ja Korjus 23. koha.

Pentuse võistlus lõppes aga juba esimesel ringil, kui ta põrkas kokku Andre Negraoga. Korjus liikus võitlejaterivi teises pooles, kuid teenis lõpuks veel 20 sekundilise ajatrahvi ning pidi rahulduma 23. kohaga.

Sõidu võitis üldarvestuses liidrikohta hoidev Jean Eric Vergne. Korjus on pärast Ungari etappi kolmandal kohal.

Sõidu käik (44 min + 1 ring):

28. ring. Vergne võidab. Finišis järgnevad talle Canamasas 4,115 ja Wickens 9,726 sekundilise kaotusega. Ajatrahvide lisamisel kerkib aga teiseks Costa ja kolmandaks Carroll. Nemad on võitjast aeglasemad vastavalt 11,738 ja 14,105 sekundit. Korjusele märgitakse protokolli 23 koht. Kaotust esimesele 1.02,028.

27. ring. Algab sõidu viimane ring. Juhib Vergne, Korjus liigub 18. kohal.

24. ring. Korjus saabki trahvi. Mehe lõpuajale lisatakse 20 sekundit.

22. ring. Korjus on kerkinud 19. kohale, ent kõrgemale tõusta on raske, sest eestlase ees olev Panciatici on 2,141 sekundi kaugusel. Sõita on veel kuus minutit ja üks ring.

17. ring. Vergne juhib. Korjus ikka 21. kohal, kaotust liidrile on kogunenud 31,029 sekundit. Lisaks kõigele on eestlane kohtunike uurimise all. Ilmselt ületas Korjus boksiteel kiirust, kui möödus seal ühest konkurendist. Sõidu lõpuni on 12 minutit ja üks ring.

15. ring. Kõik sõitjad on boksis käinud. Liidrikohal on Vergne. Korjus sõidab jätkuvalt 21. positsioonil. Vergnest on eestlane maas 28,795 sekundit.

11. ring. Juhib Move, kellel boksipeatus ainsana tegemata. Korjus on 21. kohal. Movele kaotab ta 36,086 sekundit. Sõidu lõpuni on jäänud 23 minutit ja üks ring.

5. ring. Liidrikohal sõidab Vergne. Korjus on boksi rehvivahetusse tulles 23. kohal, kaotust esimesele on kogunenud 18,950 sekundit.

3. ring. Turvaauto lahkub rajalt.

1. ring. Negrao sõidab Pentuse vormelile tagant sisse. Mõlemad mehed katkestavad. Rajale tuleb turvaauto.

Kvalifikatsioon:

Sten Pentus näitas 26 võidusõitja seas 16. ja Kevin Korjus 23. tulemust.

Kiireim oli ajaga 1.32,826 Sergio Canamasas. Pentus kaotas 1,161 ja Korjus 1,390 sekundit.