Kalev jäi 38. minutil vähemusse, punase kaardi sai Taavi Jürisoo. Paide suutis eelise kiirelt ära kasutada, sest 43. minutil tegi Robi Saarma söödust skoori Gerdo Juhkam. 61. minutil oli Saarma ise täpne.

Paide on 11 mänguga kogunud 19 punkti. Nende ees on 20 punktiga Nõmme Kalju, aga Tallinna klubil on kaks mängu vähem peetud. Vaid kaks mängu võitnud Kalev on 9 punktiga seitsmes.

11 punktiga tabelis viiendal kohal olev Kuressaare tegi võõrsil 1:1 viigi kõrgliiga uustulnuka Nõmme Unitediga. 31. minutil viis Joonas Soomre Kuressaare ette, kümme minutit hiljem viigistas Alexander Kapitan Bergman.

Ka selles kohtumises lõpetas üks võistkond arvulises vähemuses, sest 82. minutil saadeti platsilt minema Kuressaare pallur Gleb Pevtsov. 79. minutil vahetusest sekkunud Pevtsov suutis esimese kollase kaardi saada 80. minutil ja kaks minutit hiljem hüppas ta küünarnukk ees sisse Nõmme Unitedi värava autor Bergmanile.

Tabeli kaheksas Pärnu Vaprus ja üheksas Narva Trans leppisid Narvas 0:0 viiki.