Kohtumist alustas kindlamalt Team Kaitsevägi, kes kallutas avaveerandi enda kasuks 25:18 ning juhtis poolajapausiks 46:36. Kolmandal veerandajal suurendati parimal juhul eduseis 14-punktiliseks, viimasele neljandikule mindi vastu 65:54 eduseisus.

Neljandal veerandajal leidis Haapsalu klubi uue hingamise ning kaks minutit enne normaalaja lõppu pääseti koguni nelja silmaga juhtima. Võitjat normaalajal aga ei selgunud, kuna 23 enne kohtumise lõppu saatis läbi korvirõnga tabava kolmese Kardo Kilk, viies mängu seisul 78:78 lisaajale. Seal pani Team Kaitsevägi oma paremuse siiski maksma, teenides 93:87 võidu.

Team Kaitseväe resultatiivseimaks tõusis Ralf Sats, kes viskas 24 punkti. Haapsalu Herilaste parim oli 26 silmaga Marcus Lenk.

Tänases pronksikohtumises alistas KK Paulus tulemusega 88:70 TalTech BS/Fensteri. Elgar Tamsalu tõi võitjate parimana 27 punkti, Rannar Raap panustas 14 silma, 14 lauapalli ja kaheksa resultatiivset söötu.

Enne finaalipäeva:

Saku II liiga tiitli nimel asuvad laupäeva pärastlõunal kell 15.30 võitlema põhiturniiri valitseja Team Kaitsevägi (19 võitu, 1 kaotus) ning põhiturniiri kuues Haapsalu Herilased (11 võitu, 9 kaotust). Omavahel on kohtutud kahel korral, kus mõlemad kohtumised on lõppenud Kaitseväe meeskonna kasuks – 60:76 ning 92:79.

Team Kaitseväe meeskonna selgeks liidriks tänavu on olnud Ralf Sats (22.6 punkti, 5.7 lauapalli, 4.4 vaheltlõiget). Suure panuse Kaitseväe meeskonna edusse on andnud ka Erik Kaasik (13.3 punkti, 4.1 res. söötu) ja Kristo Juurak (11 punkti, 5.9 lauapalli).

Haapsalu Herilaste meeskonda on vedanud Marcus Lenk (17.4 punkti, 6.4 lauapalli), Andre Reinart (12.7 punkti, 6.3 lauapalli) ning Andres Andrei (9.4 punkti, 5.3 lauapalli).