Võru pole nelja võiduni toimuvas seerias veel geimi kätte saanud, sest nad kaotasid ka esimeses kaks kohtumist kuivalt 0:3. Laupäeval püsis esimene geim tasavägine seisuni 10:9, ent seejärel tegid võõrustajad Keith Puparti vedamisel 10:3 vahespurdi ning võitsid selle lõppeks 25:15. Teises geimis läks ülikoolisats kiirelt oma teed ja nad võitsid sellegi kindlalt 25:17.

Kõige tasavägisem oli kolmas geim, aga 21:19 seisult ei andnud tallinlased vastastele enam ühtegi punkti ja Puparti teisest lainest tulnud löök tagas meeskonnale 3:0 võidu. Mängu parim oligi 39-aastane vanameister Pupart, kelle arvele jäi 16 punkti (+14), Marx Aru toetas teda 12 (+11) ja Albert Hurt 9-ga (+4). Võru edukaim oli Kristo Kollo 10 silmaga (+8).

TalTechile tõi eelkõige edu rünnaku efektiivsus, sest nemad lahendasid olukordi 54%-ga ja võrukad 35%-ga. „Mulle on tähis, et meeskond võidab,“ tõdes Duo5 otseülekandes pärastlõuna täht Pupart. „Pole vahet, kas 15 punkti või 10 punkti, vaid peamine on võit.“

Devin Põlluste särgis mänginud võrukas Tarvo Täht möönis, et nende meeskond ei suuda kuidagi oma mängu üles leida. „Unustasin enda särgi maha,“ märkis Täht, kes võttis seejärel kohtumise kokku. „Me ei leia oma mängu üles ja kolmes kohtumises pole me midagi teinud. Kuigi eelmises mängus oli TalTech hea, siis ma ei ütleks, et nad teeksid midagi erilist, sest ka täna pigem me ise ei leidnud oma mängu. Ei saaks öelda ka, et meeskonnas oleks keegi [pikast poolfinaalseeriast] väsinud.“

Seeria neljas mäng toimub teisipäeva kell 19 Võru spordihoones.