Võrua alustas 600-pealise publiku ees avageimi hoogsamalt, minnes juhtima 6:3. Selver/Taltechi peatreener Andres Toobal võttis seejärel maha. Paremini käima saanud pealinnaklubi jõudis viigini 7:7. Geimi keskpaigas haarasid tallinlased initsiatiivi. Võru jõudis mitmel korral ühe punkti kaugusele, viimane kord seisul 21:22. Sealt edasi võtsid külalised kolm punkti järjest ja geimi 25:21.

Teises geimis tegid külalised 7:7 seisult 6:0 spurdi. Võru mehed ei saanud kuidagi palli maha, Selver/TalTechi rünnakud seevastu õnnestusid. Nii läksid tallinlased teises geimis oma teed ja võitsid selle 25:12.

Kolmandas geimis jäi Võru kiirelt mõne punktiga maha, aga 4:7 kaotusseisust tehti 7:0 spurt. See küttis ka täismaja kodupublikut üha rohkem üles ja Toobal oli sunnitud aja maha võtma. Siis sai Selver/TalTech ohjad kergelt enda kätte, sest Tristan Tähe heade servide abil mindi ette 13:12. Järgnes punkt-punktis heitlus, kus geimi lõpu kallutas Selver taas endale. 22:20 seisul servis prantslasest sidemängija Valentin Bouleau kaks ässa, millega oli mängu saatus otsustatud.

Võitjate resultatiivseimana tõi kapten Andri Aganits 10 punkti. Tristan Täht, Matthew Aubrey ja Keith Pupart panustasid võitu kõik üheksa silma. Võru särgis vastas Renato Santos 11 punktiga. Kristo Kollo ja Shonari Hepburni kontole kogunes kaheksa silma.

Finaalseeria jätkub sel laupäeval TalTechi spordihoones. Kohtumine algab kell 16.00.