Prometei pääses esimese nelja minutiga juhtima 14:3 ja võitis lõpuks avaveerandi 23:11. Teisel perioodil kasvatasid ukrainlased järjepanu eduseisu ja juhtisid pikale vaheajale minnes juba 22 punktiga, 53:31.

Kolmandal veerandil suutis kodumeeskond seitsmendaks minutiks vähendada kaotusnumbrid 15-le (49:64), kuid külalised vastasid kohe kiiresti 6:0 vahespurdiga. Otsustava neljandiku alguseks oli Prometei edu 70:51.

Viimasel veerandil enam jõuvahekorrad ei muutunud ja ukrainlased said tabelisse hooaja 26. võidu tulemusega 104:81.

TalTechi resultatiivseimaks tõusid 23 punkti visanud Patrik Saal. Gregor Ilves lisas 18 silma ning Taavi Jurkatamm 11 punkti ja 8 lauapalli.

Külaliste tulemuslikumad olid Ronald March 20 ja Vjatseslav Bobrov 19 punktiga.

Tänane tulemus ühisliiga tabelis enam midagi ei muutnud. TalTech (14-16) lõpetas põhiturniiri üheksandal kohal. Prometei (26-4) sai teise koha ja mängib veerandfinaalis BK Ogrega.

TalTech ja Prometei pidanuks Tallinnas omavahel mängima juba 10. märtsil, aga Ukraina klubi soovil lükati kohtumine edasi. Kaks klubi kohtusid omavahel viimati jaanuaris. Toona jäi Prometei Riias peale 101:71.