Kodupubliku ees mänginud Tartu naiskond kaotas esimese geimi 21:25 ja teise 22:25 tulemusega. Kolmas geim kuulus omakorda 25:19, neljas 25:18 ja viies 16:14 tulemusega tartlannadele, mis tähendas koduvõistkonna 3:2 (21:25, 22:25, 25:19, 25:18, 16:14) võitu. Seejuures päästsid võõrustajad viiendas geimis kolm matšpalli, tulles Häli Vahula serviseeria toel välja 11:14 kaotusseisust.

Rünnakul 45-protsendilise efektiivsusega (44-st 20) tegutsenud Salme Adeele Hollas tõi võitjatele 23, Liisbet Pill 18 ja Ingris Suvi 13 punkti. Karlotta Kattai kogus külaliste poolel 20, Nora Lember 15, Heidi Vahula 12 ja Karmen Tugedam 11 punkti. Pluss-miinus arvestuses näitasid parimat kasutegurit Hollas ja Pill, kes jäid 12 punktiga plussi.

Bloki abil teenisid võitjad 13 ja kaotajad seitse ning servil vastavalt 16 ja 11 punkti. Tartu esindus jäi võistkonnana plussi 33 ja Audentese SG/Noortekoondis 13 punktiga.

Samad naiskonnad kohtuvad teistkordselt 28. märtsil kell 19 Audentese spordihoones. Samuti kolme võiduni peetav finaalseeria Rae Spordikool/VIASTONi ja TalTechi vahel algab 29. märtsil kell 16 TalTechi spordihoones.

Kahe võiduni toimuv 5.-6. koha seeria jätkub täna kell 19 Viljandi spordihoones, kui avavaatuse 1:3 tulemusega kaotanud Viljandi Metall võõrustab TBD Pharmatech/Kastret.