Oldenburg tegi kohtumises sotid selgeks avapoolajaga, mis võideti 50:28. Kolmandal veerandajal kasvatati parimal juhul eduseis koguni 31-punktiliseks, kuid Heidelberg suutis teisel poolajal mängus püsida ning lõpusireeniks vahe taas 22 punktile vähendada.

Oldenburgi resultatiivseimaks tõusis Chaundee Brown, kes viskas 20 punkti ja noppis neli lauapalli. Geno Crandall toetas teda 16 punkti ja üheksa resultatiivse sööduga. Heidelbergi parim oli Justin Jaworski, kes viskas 22 silma.

Konontšuk teenis mänguaega 13 ja pool minutit ning viskas selle ajaga kaks punkti (kahesed 2/1, kolmesed 1/0), noppis kolm lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu.

Oldenburg jagab Saksamaa meistrivõistlustel 10 vooru enne põhihooaja lõppu 11 võidu ja 13 kaotusega 10.-11. kohta. Heidelberg on viie võidu ja 20 kaotusega eelviimane ehk 17.