Seeria avalahingu võitis Võru meeskond 3:1, teises sai Tartu 3:2 võidu ja kolmandas oli 3:0 parem samuti Tartu. Nüüd on seis seega 2:2 ja ülipõneva seeria viies ning otsustav kohtumine toimub 26. märtsil kell 19.00 Võrus.

Tänane mäng kulges mõlemalt poolt tõusude ja mõõnadega. Kohtumist alustas paremini kodusaalis mänginud meeskond, teenides avageimis 11:11 seisult 3 vastuseta punkti ja seda enam käest ei antud – geim kuulus Tartule 25:21. Teises geimis jäi Võru kohe kaotusseisu ja püsis seal, kuni geimi lõpu eel suudeti viigistada 17:17 ja otsustavad hetked möödusid punkt-punktis. Lõpuks suutis Kristo Kollo Võrule järjekordse geimpalli tuua seisul 27:26 ja geimi lõpetas Barruse serviäss – 28:26.

Kolmas vaatus algas tasavägiselt, 9:9 seisult sai Barrus ette 11:9 ja geimi keskel haarati Kollo rünnaku järel 15:12 edu. Seda suudeti hoida pikalt – Renato Santose rünnak andis Võrule 23:20 eduseisu, ent tartlased suutsid ikkagi geimi lõpu hulluks ajad, jõudes 23:23 viigini. Edasi käis tõeline triller, kus lõpuks tõmbasid pikema kõrre Võru mehed ja võitsid selle vaatuse 30:28.

Neljandas geimis läksid Alar Rikbergi hoolealused eest geimi keskel, mil Mart Naabri punkt tabloole 15:12 seisu manas. Geim Tartule 25:18. Aga Barrus ei murnud ka sellest ja viiendas pääses Barrus Andris Širjakovsi serviveast ette 8:6. Punktist lähemale Bigbank enam tulla ei suutnud ja Santose rünnak lõpetas geimi Võrule tulemusega 15:11 ja mäng seega Võrule 3:2.

Renato Santos vedas Barruse rünnakuid, tuues 29 punkti (+17), Kristo Kollo arvele jäi 16 punkti (+3) ja 5 blokki pannud Shonari Hepburn lisas 9 silma (+2). Barruse vastuvõtt oli 54%, rünnak 41%, blokist saadi 13 ja servilt 6 punkti (eksiti 20 servil).

Bigbanki poolel panustas Timo Lõhmus 19 punkti (+5), 18 silma (+13) jäi Daniel Matheney arvele ja 16 (+11) lisas Mart Naaber. Vastuvõtt oli 45% ja rünnak 44%, blokist teeniti 11 ja servilt 4 punkti (23 viga).