Kui eelmist mõõduvõttu vaatas Tartus tuhat võrkpallifänni, siis täna oli Võrus samuti täissaal ehk kohal üle 500 inimese. Oma fännide tulisele toetusele vaatamata ei suutnud Barruse meeskond täna geimivõiduni jõuda, kui avavaatuses läks Bigbank eest geimi keskel. Timo Lõhmus viis oma meeskonna 15:11 ette ja Tartu võitis geimi kindlalt 25:18.

Samas taktis kulges teine geim, kus Robin Kahu eksimus ja Tamur Viidalepa rünnakupunkt Tartule 13:7 edu andsid ja tagasi enam ei vaadatud – geim võideti 25:17. 0:2 kaotusseisus sai ka kodumeeskond oma mängu käima, minnes Kristo Kollo blokipunkti järel ette 15:10. Aga siis tuli taas sisse mõõn ning õige pea oli Tartu omakorda 19:18 peal. Punkt-punktis mindi otsustavate hetkedeni ja lõpuks realiseeris Lõhmus teise matšpalli, tehes skooriks 26:24.

Võitjatele tõi Timo Lõhmus 16 punkti (+7), Andris Širjakovs panustas 12 (+7) ning Daniel Matheney 7 silma (+4). Tartlaste vastuvõtt oli 59% ja rünnakuid lahendati 39-protsendiliselt, blokiga teeniti 8 ja serviga 1 punkt (eksiti 12 servil).

Barruse resultatiivseim oli Renato Santos, kes kogus täna 15 punkti (+4), Kristo Kollo arvele jäi 13 punkti (+4) ja Tarvo Täht lisas 5 silma (+1). Võru meeskonna vastuvõtt oli 56%, rünnak 32%, blokk saadi Tartu rünnakutele ette 5 korral ning servil löödi 3 ässa ja eksiti 16 pallingul.

Seeria neljas kohtumine toimub laupäeval, 23. märtsil kell 15.00 Tartus ning vajadusel viies kohtumine 26. märtsil kell 19.00 taas Võrus.

Teist poolfinaalseeriat juhib Selver/TalTech Pärnu Võrkpalliklubi vastu mängudega 2:0. Selle paari järgmine mõõduvõtt toimub neljapäeval kell 19.00 TalTechi spordihoones.