Kohtumine algas üsna põnevalt. Baltimaade ühise Cronimet liiga põhihooaja ning lõpuks ka finaalturniiri võitnud TalTech/Selver oli koduse meistriliiga poolfinaalseeria avamängu esimeses geimis taga 19:21 ning 22:24. Kuid Tristan Tähe kahe ja Andri Aganitsa ühe serviässa abil keerasid soosikud geimi lõpu enda kasuks ning nad võitsid selle 27:25.

Uimsalt matši alustanud Andres Toobali hoolealused said seejärel 381 pealtvaataja jalad alla ning järgmises kahes geimis jäid tallinlased peale 25:21 ja 25:15. Võitjate parimana tõi austraallasest diagonaalründaja Matthew Aubrey 17 (+14) punkti, Tristan Täht toetas teda 10 (+4), Andri Aganits 9 (+9) ning Marx Aru 8 (+2) punktiga. Külaliste poolel olid resultatiivsemad Toms Svans 15 (+6) ja Toomas Raadik 11-ga (+4).

Tänavu pole suvepealinlased Selver/TalTechile kuigi suurt vastupanu esitanud, sest põhihooajal jäid tallinlased peale 3:0, 3:1 ja 3:0. Poolfinaalid mängitakse kolme võiduni, seeria teine mäng toimub pühapäeval Pärnus.

Teises paaris toimus avamäng kolmapäeval, kui Võru Barrus alistas 3:1 Tartu Bigbanki. Antud seeria teine matš toimub laupäeval taaralinnas. Naiste kolme võiduni poolfinaalseerias alistas Rae Spordikool/Viaston neljapäeval 3:0 (25:22, 25:19, 25:18) Tartu Ülikool/Bigbank. Ka tolles paaris toimub teine matš laupäeval Tartus.