TalTechi spordihoones 1205 pealtvaataja ees peetud finaal lõppes skooriliselt sarnaselt detsembris toimunud karikafinaaliga, milles Tartu Bigbank Selveri 3:2 alistas. Eile oli skoor vastupidine. Avageimi 16:25 kaotanud, teise 25:15 võitnud ja kolmanda jälle 20:25 kaotanud Selver/TalTech oli ka neljandas geimis 16:18 taga, kuid pööras Marx Aru serviseriaaga kaalukausi ja energia enda poole, minnes 21:18 juhtima. Kodumeeskond initsiatiivi enam käest ei andnud ning läks ka otsustavat geimi 10:5 juhtima. Lõpuks särasid tablool numbrid 3:2 (16:25, 25:15, 20:25, 25:22, 15:12).

Poodiumitseremoonia järgses intervjuus Delfi ja Õhtulehe ajakirjanikele rõhutas Toobal kogu võistkonna ühist panust, kuid tänas siiski eraldi kapten Andri Aganitsa, kelle punktiline panus jäi tagasihoidlikuks (7), kuid kes täitis igati edukalt oma kaptenikohuseid.

Jutuks tuli ka neljandas geimis Tartule näidatud punase kaardiga lõppenud pilkude mäng, milles Alar Rikberg veeretas eile põhisüü Selveri nurgaründajale Keith Pupartile. „Treenerina vaatad sa alati, et esimese pilgu saatis vastasmeeskond. Selge see, et me alustasime kehvasti ja need pilgud tulid. Sealt hakkas see virr-varr pihta,“ kommenteeris Toobal asja enda vaatevinklist.