25-aastane Pulles sai ajasõidus 54 sportlase seas 18. koha. Eestlanna veerandfinaal oli üsna tasavägine, sest kõik kuus naist mahtusid 1,6 sekundi sisse. Selle võitis rootslanna Maja Dahlqvist norralanna Mathilde Myhrvoldi (+0,08), soomlanna Jasmin Kahara (+0,42), itaallanna Nicole Monsorno (+0,64), Pullese (+1,04) ja soomlanna Kerttu Niskaneni (+1,60) ees.

Kokkuvõttes sai Pulles 21. koha, mis on MK-sarjas tema karjääri kaugelt parim sooritus. Varem oli tema tipuks 2019. aasta Otepää klassikasprindis saadud 40. positsioon.

Naiste finaali võitis norralanna Kristine Stavaas Skistad, kellele järgnesid rootslannad Maja Dahlqvist (+0,57), Linn Svahn (+1,40) ja Johanna Haström (+1,89).

Meeste konkurentsis eestlased Christopher Kalev ja Alvar Johannes Alev starti ei läinud. Võimu näitasid Norra koondislased, sest Johannes Hösflot Kläbo oli esimene, Erik Valnes (+0,43) teine ja Even Northug (+0,76) neljas. Nende kolmikvõidu nurjas poodiumi kõige madalamale astmele jõudnud rootslane Edvin Anger (+0,63).

Pühapäeval on Canmore’is kavas 20 km ühisstardist sõidud.